Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,45 zł , zmiana od tamtej pory: -18,70%

Re: Potencjał do wzrostu

Zgłoś do moderatora
310 mln przychodu, ok 10-11 mln zysku i dywidenda w okolicach 1zł na akcję (to później). Może się dodatkowo miło zaskoczę, jeśli nie trafię :) W sumie wnioskując po ostatnim podcaście zarządu PJP to jest to całkiem niewykluczone :)
Nie namawiam, nie naganiam, zainteresowani niech się przyjrzą spółce, raportom i perspektywom i wyciągną własne wnioski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 0,00% 15,00 2021-10-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.