Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,55 zł , zmiana od tamtej pory: -14,53%

Re: Potencjał do wzrostu

Zgłoś do moderatora
Jest tanio i fundamentalnie perspektywicznie, co już jest też powoli dostrzegane przez rynek (vide ostatnie duże "zbieranie" i wzrost kursu). Wynik za 2020 będzie z pewnością rekordowy, wg. moich ostrożnych szacunków przychody będą ponad 300mln, zysk powinien być na poziomie z roku 2018 lub lepiej. Wskaźnikowo też jest dobrze, P/BV jest w okolicach 1 (w chwili pisania posta nawet nieco niżej). Spodziewam się też przyzwoitej dywidendy za 2020r., może nawet rekordowej, jeśli zysk za Q4 dopisze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 0,00% 15,00 2021-10-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.