Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,05 zł , zmiana od tamtej pory: -16,34%

Re: Potencjał do wzrostu

Zgłoś do moderatora
Art. w Forsal.PL

Grupa Kapitałowa Immobile (GK Immobile) pracuje nad kolejnymi przejęciami w segmencie budowlanym i przemysłowym, poinformował ISBnews prezes Rafał Jerzy.  
"Spółki z naszej grupy cały czas pracują nad ewentualnymi przejęciami zarówno w segmencie budowlanym, jak i przemysłowym. Przede wszystkim szukamy firm z tych segmentów, które uzupełniają nas produktowo".

Kiedy info od PJP?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM -0,66% 15,10 2021-10-19 15:06:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.