oczywiście masz rację, że tak może być. Niestety kupuje jedna osoba więc ryzyko spore, że popyt może zniknąć. Z drugiej strony odważnie to robi więc może coś być na rzeczy, że czeka nas jakieś super info. Kusi mnie to 20k, mam niską średnią i z 10k wziąłbym, ale nie wiem czy może tego nie zrobić przy 30. Chociaż tam chyba mamy opór więc może jak przebije to coś dokupie.