Pewnie za kasę z tego zlecenia po 25 na K można podbić kurs do 30 czy wyżej tylko co potem - czy ktoś to odkupi nawet jak się pojawi dobre info i zysk? Miejmy nadzieję, że ruszy w gorę i reszty nie sprzedaję na razie, ale wiele razy był tylko jeden gwałtowniejszy ruch przy info lub raporcie a potem znowu kilka miesięcy po 70-80 akcji transakcje.
Pozdr, WK