Przez chwilę też chciałem sprzedać część akcji ale jak zobaczyłem, że kupujący nie cofa się tylko zbiera akcje, to zrezygnowałem. Jestem ustawiony od jakiegoś czasu na poziomie kilku zł i grzecznie czekam.
Co do ilości akcji. Wszystkich jest 12,2 mln szt. z czego: Komosiński ma 9,5 mln oraz Advantum 1,75 mln. Pozostaje więc w obrocie 950k szt. W wolnym obrocie jest więc tylko 7,79% akcji - czyli mało. Można więc niewielką gotówką wywindować kurs pod sam sufit!
Z drugiej strony należy pamiętać, iż Komosiński o ile dobrze pamiętam ma zgodę na dopuszczenie swoich akcji do obrotu. Na razie z tego nie skorzystał ale jak przejdziemy na złotówki to kto wie...