Ale czy jak ogłoszą to gwarantuje to wyższe obroty przez dłuższy czas? Raczej wątpię, może na chwilę kurs pójdzie wysoko przy małych obrotach z wyższymi cenami i tyle- tak wcześniej bywało i chyba jest za mało akcji w obrocie, żeby to się zmieniło.
Ja na razie 20 tyś sprzedałem po 25 i z resztą czekam.
Pozdr, WK