A wg Ciebie Olender Kierule będą wywalać akcje po 30 czerwca? Moim zdaniem nie. Chociaz na tym qrest wie NC wszystko możliwe. Generalnie ja myślę, że tu wyniki będą coraz lepsze. A siedze tu też niestety od samego początku i miałem okazje wywalić z zyskiem 2 razy ale tego nie zrobiłem. Nie podoba mi sie to powiązanie z Borutą i tym kłamcą Złotoustym z Boruty, ale jeśli dzięki temu SB będzie miało co robić to mam to w d. Wyniki za I i II kwartal powinny być dobre. Mieli co teraz robić w I kwartale z BlueDustem, robią ten projekt dla Pabianic. Ma wpłynąć dofinansowanie na bezzałogowce itd. Dołek wg mnie mamy już za nami. Jesli ta ostatnia umowa to nie przekręt to wyniki będą bardzo dobre w perspektywie roku więc i kurs siłą rzeczy powinien się poprawić znacząco. To jest moja opinia.