Dnia 2017-04-22 o godz. 16:06 ~Andre napisał(a):
> Niedługo przebijemy 90 gr
Nie obraź się ale chyba miałeś na myśli 60 gr... Naprawdę napędzanie na kupno nie ma sensu bo wszyscy czekają na wprowadzenie akcji z PP. Dopóki tego nie będzie to nikt nie będzie się bawił w kupno akcji...