Korekta dzisiaj była bardzo udana, kto miał oddać papier ze strachu ten oddał :]
Teraz jak widać stoimy w miejscu bo nikt po O,26 oddać nie chce :] kwestia godziny i O,27 będzie wykupione a dzisiaj dzień za kończymy w okolicach O,29-O,31 :]
Pozdrawiam wszystkich z papierem :]