Tak patrze,ktoś potężne pieniądze tu angażuje,,jak na spolke z nc bardzo duże obroty,,dla mnie ten papier zdrowo wygląda,,czekam na infa o przekroczeniu progu 5 procent i ujawnienie sie raz inwestora drugi moze funduszu,,bo to prawdopodobne po tak wielkich obrotach,,,zobaczymy czy infa nie podadzą dzisiaj po sesji,...