Do asw:
Człowieku, takie myślenie powoduje, że musisz zawsze obracać się do tyłu i patrzeć czy nikt Ciebie nie dyma skoro wieszczysz, że każdy dyma każdego i kwestia tego kto pierwszy.
Wniosek taki, że albo nie dojrzałeś do tego, aby lokować swoje aktywa, albo po prostu inwestowanie nie różni się dla ciebie niczym od rzutu monetą.
Zaniechaj- zanim zrobisz sobie krzywdę...