Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -75,00%

Re: Pojawił się nowy raport

Zgłoś do moderatora
Współczuję inwestorom, ale co mają rzec drobni wierzyciele spółki? (bo bank i ARP sobie poradzą) (Niby-Sąd już ponad dwa lata prowadzi proces sanacyjny i nie potrafi doprowadzić do głosowania nad układem. Jak sobie nie radzi to niech umorzy postępowanie to przynajmniej wierzyciele odzyskają VAT za tzw. złe długi, a tak owa możliwość jest zablokowana. Ustawodawca dał na to jeden rok (art. 321 PR), ale cóż, widocznie w państwie prawa ustawy wiążą jedynie obywateli a nie sądy. Na całym tym bałaganie pasą się jedynie cwaniacy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCOPAK 0,00% 0,08 2019-09-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.