slavo biomed to nie jest wydmuszka ,to bedzie obciach roku...prowincjonalna posa dentysty ,ktory wyprofukowal album ku czci kaczora i chce z lubelskiej manufaktury zrobic bigfarme. z ekonomicznego ale przedewszystkim medycznego punktu widzenia nonsens. chlpaki z city robia gawiedz w balona a ulica uwierzyla w cudolek ,ktorego zywot jezeli zadziala bedzie najkrotsza historia nowozytna