slavo, na moje kwota emisyjna to kolejny dobrze uklepany poziom. Ponadto zapewne jest robiona pod konkretnego inwestora, który będzie chciał zarobić trochę więcej niż 10zł za papier. Jak to na bananowej bywa, ktoś jest lepiej poinformowany i wiec za ile zostały podpisane kontrakty oraz co jest w drodze. Zatem niech każdy podejmuje decyzje sam. Myślę, że jak ktoś jest na dłużej, to nie straci, natomiast jak ktoś nastawiał się na szybki zysk bo rosło, no cóż... nie pykło tym razem.