Slavo, 421tys akcji po 150+ to około 65mln zł;
rozdali to biednym?
ktoś te pieniądze kładzie na stół wiedząc ile warta jest spółka i wiedząc że dobrze na tym zarobi;
dali nam "małym" okazje do zapisu? nie dali bo to pod kogoś zrobiona emisja i nikt biednym się z tego nie stanie, ani nie straci