Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Podatek Belki

Zgłoś do moderatora
z dywidendy się nie rozliczasz, podatek jest odciągnięty w momencie wypłaty więc nic nie musisz robić z tym (w historii finansowej swojego rachunku to widać) po prostu odpowiednia pomniejszona kwota już wpływa na Twój rachunek....a propos poprzedniego postu...pamiętaj aby straty również rozliczać w PIT...dzięki temu w kolejnych latach możesz sobie kompensować z zyskami i przez to płacić mniejszy podatek...powodzenia