Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Podatek Belki

Zgłoś do moderatora
nie płacisz....po podatek płaci się od zysku, jeśli w roku podatkowym zamknąłeś 4 transakcje i w ogólnym rozrachunku jesteś na minus to nie płacisz podatku bo nie masz przecież zysku