Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Podatek Belki

Zgłoś do moderatora
Dzięki za wyjaśnienia, proszę jeszcze powiedzcie jak się rozliczać z dywidendy. Jak wiadoma na rachunek trafia kwota netto więc jej już nie rozliczamy?