Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,81 zł , zmiana od tamtej pory: -28,73%

Re: po wynikach

Zgłoś do moderatora
dds, nawet nie trzeba bywac na walnych, wystarczy sie na nie rejestrowac by sprawdzic czy cog jest za ciezki dla tfi (celowo nie pisze o pompowaniu). pompowania jeszcze nie zauwazylem.
Co wiecej, po kolejnych walnych widac czy rejestruja wiecej akcji czy mniej rejestrujac na walne zawsze 100% posiadanych udzialow. Ulica nie lyka akcji coga, spolka od lat obrzucana brazowymi odchodami i nawet jesli od kilku miesiecy zaschnieta skorupa skutecznie jest zmywana to zapach jeszcze czuc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 0,78% 1,29 2020-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.