Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,81 zł , zmiana od tamtej pory: -2,21%

Re: po wynikach

Zgłoś do moderatora
luk, nie ma czegos takiego jak porazka w moim slowniku.
ktory to juz raz od roku jest "jazda" w gore i w dol? to nie jest ordynarne zbijanie kursu w dol, ordynarnym jest trzymanie go na tym poziomie
umowione transakcje przy okreslonej cenie, takie jak dzisiaj bywaja na cogu jak wiesz, tzw ulicy nie da sie wcisnac 200tysi akcji na spolce ktora od lat nie ma plynnosci tym samym zainteresowania leszczyny, pies z kulawa noga sie nie interesuje cogiem poza niewielka jak sadze iloscia osob (niewielkiej czesci warrantowiczow).
sredni obrot dzienny akcjami na poziomie kilkunastu lub kilkudziesieciu tysiecy akcji nie zacheca nawet do obserwacji spolki, a co dopiero probowania cokolwiek grosza wyczesac

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -0,56% 1,77 2021-01-15 17:00:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.