Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,81 zł , zmiana od tamtej pory: -3,31%

Re: po wynikach

Zgłoś do moderatora
dds, no jasne ze nie ma problemow z kupnem, nie pamietam aby kiedykolwiek braklo akcji z prawej strony albo zeby ktokolwiek pisal ze ma problem z kupnem,
jesli chodzi o plynnosc to jest ona wprost proporcjonalna do takich spolek jak: alchemia, kompap, konsstali, ropczyce; odwrotnie proporcjonalna natomiast do spolek jak: play, pge, pgnig, cyfrplsat.
jednym zdaniem: poza umowionymi transakcjami ilosc akcji jaka jest "mielona"/dzien jest znikoma, mie ma ruchu.
jesli czytales faktycznie te komunikaty o ktorych piszesz to powinienes wiedziec do kogo te akcje szly oraz czy ten "ktos" nawet przypadkowo upuscil chociaz jedna akcje,
akcje ktore moga isc w rynek (chociaz nie sadze) to te ktore brane byly z wymiany obligacji w wykonaniu warrantow, ceny wymiany to 4, znakomita wiekszosc po 2,35 oraz reszta ktora do tej pory wymieniono to 1,92 - to tez mozna wyczytac z raportow.
akcje ktore napewno pojda w rynek to leszczy-warrantowiczow

"tylko dzis aby utrzymac kurs na zero trzeba by bylo wydac minium 0,5 mln a to na tak mala spolke to duzo 
nie mowiac juz o zamkniecu na solidnym wzroscie" - ty pewnie myslisz ze dzis poszlo w ulice?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 0,57% 1,75 2021-01-26 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.