Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,90 zł , zmiana od tamtej pory: 6,70%

Re: po ile obstawiacie wezwanie. moj typ okolice 35 PLN

Zgłoś do moderatora
Oczywiście że ryzyko jest. Plusem dla mnie jest, że zyski są akumulowane, a nie przepalane , minusem brak możliwości przegłosowania wypłaty dywidendy. przyjmuje że pzu nie odda po taniości ( to największe ryzyko )każdy zatrzymany zysk powinien teoretycznie wynosić kurs spółki wyżej, po kilku latach w kasie moze być tyle ile wartość firmy.Nie jest to normalne.Fatlna sprawa jest też to.,że Spółka kompletnie nie komunikuje się z rynkiem, ale to jest taktyka na pozbycie się tych kilku procent drobnych akcjonariuszy. Jeśli kurs będzie dalej się obniżał, np do 18 pln to ryzyko wejścia po raz drugi będzie dla mnie akceptowalne .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 7,73% 22,30 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.