Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,90 zł , zmiana od tamtej pory: -0,96%

Re: po ile obstawiacie wezwanie. moj typ okolice 35 PLN

Zgłoś do moderatora
Oby tylko nie zrobiły się nam z tego Ropczyce plus,. Wycena jest już zbliżona, struktura akcjonariatu na sczęście dzięki obecności PZU jest inna, ale brak dywidendy "rekompensuje" to z nawiązką. Jednym słowem robi się nam tu środowisko delikatnie mówiąc niesprzyjające mniejszościowym akcjonariuszom.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,00% 20,70 2022-05-17 17:02:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.