Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,08%

Re: po ile obstawiacie wezwanie. moj typ okolice 35 PLN

Zgłoś do moderatora
Też mnie to zadziwia. spolka zarabia i główny nie chce się dzielić, ale wiadomo że bez pzu nic nie zdziala, ogłaszanie wezwania bez wcześniejszego porozumienia z pzu nie ma sensu. Swoją drogą szkoda że polskie firmy jak osiągną sukces to boją się wyjrzeć za granicę, towrzyc coś innowacyjnego, szczególnie w branży recyklingu akumulatorów. Miliony orla leza na koncie i zzerane są przez inflację, a w tym czasie patenty na recykling akumulatorów z aut el. zapewne powstaja w USA i Izraelu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 7,73% 22,30 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.