Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,30 zł , zmiana od tamtej pory: -9,47%

Re: po ile obstawiacie wezwanie. moj typ okolice 35 PLN

Zgłoś do moderatora
Wydaje się że jest tam brak odpowiedniego potencjału intelektualnego aby rozwinąć działalność. Inwestycje zrobione ponad 10 lat temu (z dotacji Unijnych) się starzeją ,nie słychać o niczym nowym. Tak jak już tu wielokrotnie pisano, jedynie czego się pilnuje to żeby kasa nie była wydawana. Robią swoją robotę jest zysk, spółka mogłaby być dużo lepiej wyceniona ale tak nie jest i jest to na rękę głównemu. Drobnych jak my jest coraz mniej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -1,35% 22,00 2022-05-25 11:41:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.