Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: -11,89%

Re: Po co KCI znak Gremii?

Zgłoś do moderatora
Dokładnie tak. Zatem to Gremi Media będzie później spłacać licencje za korzystanie ze znaków i kasa z powrotem trafi do KCI + zostaną w KCI znaki towarowe. Pamiętajmy. Że te znaki również odnoszą się do głównych właścicieli spółki KCI, również do GREMI Inwestycje, gdzie udziałowcem jest Skarb Państwa. Moim zdaniem jest to zabieg ksiegowo/ podatkowy na dokapitalizowanie szybko Gremi Media, której akcje KCI posiadamy (pakiet kontrolny wart jeszcze więcej niż 100 mln pLN) Po co? Niebawem zobaczymy. No chyba, że jest to kolejny straszak pod skupowanie KCI, ale raczej wątpię. Tak czy owak, nie zmienia to faktu, że kasa zostaję w spółce, posiadanych aktywach, a nie jak inni straszyli zostanie wyprowadzona. Zbieranie trwa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 2,87% 1,07 2023-06-07 12:57:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.