Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: -16,33%

Re: Po co KCI znak Gremii?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-01-13 o godz. 22:42 ~Dragon napisał(a):
> Czytajcie że zrozumieniem. KCI wykupuje znaki Gremii od GREMI MEDIA S.A. za 10.4 mln PLN ... I od Gremi MEDIA S.A. będzie pobierał prawie 50 tys. PLN miesiecznie + waloryzacja inflacją od 2023. Umowa udzielenia licencji na znaki przez KCI na rzecz GREMI to 10 lat. Zatem ta kasa wróci do spółki + znaki będą własnością KCI :). To wygląda mi jak dokapitalizowanie GM w krótkim okresie, gdzie mamy jeszcze 40% udziałów:).
> >
> > Czytajcie i analizujcie

Nie mogę teraz znaleźć poprzedniego infa o wykupieniu znaków (nie wiem dlaczego widzę w ESPI tylko nowsze z 13.01.) ale jak pamiętam to KCI ma płacić miesięcznie ponad 47 tys zł Gremi M w ramach spłaty 10,4 mln zł.
Sam może przeczytaj ze zrozumieniem co napisałeś - "KCI wykupuje znaki Gremii od GREMI MEDIA S.A. za 10.4 mln PLN ... I od Gremi MEDIA S.A. będzie pobierał prawie 50 tys. PLN miesiecznie
Czyli rozumiem gdy kupę od Ciebie auto za 50 tys. to będę za to pobierał od np. 10 tys. miesięcznie ?>?>?>?>?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -2,38% 1,02 2023-06-02 16:49:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.