Forum Forex +Dodaj wątek
a nie pasuje mi tylko dlatego ze ciezki bedzie powrot do 4ki znowu czasowo a do szczytu to juz spora trudnosc
  • PLN Autor: ~JP
  • jp Autor: ~BAX
  • jp Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~ziutek
  • Re: PLN Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~CASH