Forum Forex +Dodaj wątek
niestety przewaznie jak jada w dol to chca zrobic 10 procent spadku a to co dzis to jeszcze za malo
no chyba ze 9 im wystarczy brrr tez mi to juz nie pasi
  • PLN Autor: ~JP
  • jp Autor: ~BAX
  • jp Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~ziutek
  • Re: PLN Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~CASH