Forum Forex +Dodaj wątek
jakoś nie wierzę w siłę PLN za chwilę powrót na 4 na USD za dużo już widziało 4,25 to zagrali na 3,80 na czymś trzeba zarobić , teraz większość widzi 3,60 , różne RGR -y , to można odwrócić
  • PLN Autor: ~JP
  • jp Autor: ~BAX
  • jp Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~ziutek
  • Re: PLN Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~CASH