Forum Forex +Dodaj wątek
by zlotego oslabic
musi byc cos np obnizka ratingu lub spadek na gieldzie czy chiny zle czy inne cuda
inaczej bedzie hossa i zlotowka mocna niestety
  • PLN Autor: ~JP
  • jp Autor: ~BAX
  • jp Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~ziutek
  • Re: PLN Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~BAX
  • Re: PLN Autor: ~CASH