Co takiego o sensoftach napisali ze Cie zasmucilo? Generalnie to nic nie napisali tylko ze jakis tam dystrybutor w Kanadzie bedzie to sprzedawal. Podobnie z dronami? Co niby jest klamstwem. Airdron jest gotowy. Moim zdaniem malo pozytku z niego bedzie. Co innego projekt bezzalogowych statkow powietrznych ktory jak dobrze wiesz bedzie skonczony do 2020. Obecnie spolka ma generowac przychody z zupelnie innych rzeczy. Pewnie to woesz ale udajesz slepego.