Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PKO TFE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-03-30 o godz. 10:15 ~Kwaśny napisał(a):
> PKO to nie jest papier z mojej stajni i obserwuję go w zasadzie tylko w ramie M. Jaki jest Twój PS w wyższych interwałach?

Nie mam oznaczenia dla tego papieru w ramie M, ani Q.
Wydaję mi się, że graliśmy wcześniej jakąś podwójną trójkę, kombinacyjną korektę, albo nawet trójkąt zwyżkujący.
Nie jestem w stanie tego określić i nie widziałem powodu żeby się dalej zagłębiać.

Zacząłem liczenie od listopada 2020 gdzie zobaczyłem wyraźną piątkę w górę.
Po niej nastąpiła trójfalowa korekta - obecnie uważam że korektę tę mamy już za sobą.

Początek 2023 grałem z zamysłem, że wzrosty które widzimy to fala (4) w fali C, scenariusz ten został zanegowany - trwałe zamknięcie w interwale W, fali (4) w zakresie fali (1) nie jest moim zdaniem do przyjęcia.

Niezależnie od tego czy rozgrywamy teraz jeden z zig-zaków A(1-2-3-4-5)-B(a-b-c)-C(1-2-3-4-5), czy rozegraliśmy falę [1] (1-2-3-4-5) i falę [2] (A-B-C) i mamy przed sobą falę [3] następny średnio terminowy ruch powinien być wzrostowy.

https://www.tradingview.com/x/Xb58xIo9/

Jeśli masz inne zdanie na ten temat, to pisz śmiało, lubię konfrontować swój punkt widzenia z innymi - po to tutaj siedzę ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NAVIMORIN 0,00% 0,01 2018-12-27 11:30:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.