Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PKO TFE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-01-17 o godz. 14:15 ~Kwaśny napisał(a):
> Tak, zwłaszcza dla dużych ruchów np. w przypadku PXM różnice poziomów są kosmiczne, a te na podstawie skali logarytmicznej zdecydowanie "łatwiejsze do zaakceptowania". Wydaje się, że 12,70 jako poziom f2 jest bardzo realne, na pewno bardziej niż 233. Co się ugra w rzeczywistości? Tradycyjnie zobaczymy.
>
> https://www.tradingview.com/x/X9pUUwyQ/ czy https://www.tradingview.com/x/qHljudoB/
>

Tak tak, pełna racja że dla wykresów log, tylko skala log się nadaje.
Wydaje mi się, że w tym poprzednim poście :https://www.tradingview.com/x/rdVKrpEC/ Fibo jest w skali %, chciałem się upewnić

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NAVIMORIN 0,00% 0,01 2018-12-27 11:30:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.