Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PKO TFE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-03-28 o godz. 14:57 ~Kwaśny napisał(a):
> https://www.tradingview.com/x/4LFJDG6C/ - c, W1. Może taki PS w ramie tygodniowej. Trochę na siłę scenariusz optymistyczny , ale skoro inne papiery z WIG20 mają pozytywne PSy to PKO samo spadać nie będzie? Tradycyjnie zobaczymy.

Dzięki za wrzutkę.
Generalnie, w większych interwałach, mam tak samo oznaczone PKN KGH PZU i PKO.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, u Ciebie na tych papierach oznaczasz falę (2) jako zakończoną i defacto gramy falę (3). Ja nie jestem tego w stanie tak jednoznacznie określić - czekam na rozwój wydarzeń.
Czy takie oznaczenie wynika u Ciebie, z średnich, jakiegoś wskaźnika momentum i faktycznie rynek się już "wyczerpał" czy to tylko robocze oznaczenie (2), i jeśli pójdzie niżej to przesuniemy to oznaczenie w dół?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NAVIMORIN 0,00% 0,01 2018-12-27 11:30:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.