Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PKO TFE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-03-29 o godz. 15:01 ~Kwaśny napisał(a):
> Oczywiście jest to hipotetyczne oznaczenie, ale jeżeli rynek dotarł w fali drugiej do małego φ to rośnie szansa, że będzie to oznaczenie ostateczne. Chciałbym móc powiedzieć, że jakiś PS zrealizuje się na pewno. Niestety to rynek, a nie wykresy tworzą historię, a my, posługując się rysunkami, próbujemy za nim podążyć. Już pisałem, że to trochę taki horoskop dla mężczyzn. Wspomagam się kilkoma wskaźnikami, ale bez przesady. Ufam najprostszej średniej SMA15 w trzech ramach czasowych. Najważniejszy jest interwał miesięczny, być powyżej SMA15 - hossa, być poniżej - bessa. Ten prosty kanon plus parę zasad zarządzania kapitałem pozwala uchronić kapitał i na 100% uniknąć bankructwa, a o to nam przede wszystkim chodzi. Czy uda się zarobić? Tradycyjnie zobaczymy.

Dzięki za odpowiedź, ja popełniłem ostatnio coś takiego jeśli chodzi o PKO.
Mam dwa warianty, albo doszliśmy do końca fali (2) i będziemy grali w [C] lub [III] wyższego rzędu, albo jeszcze będziemy dogrywali c w tej 2 z jakąś 5-cio falową strukturą.
Co do ram czasowych gram podobnie, z tym że używam RSI w dwóch interwałach.
Bardzo mi się podoba to stwierdzenie o horoskopach, zdejmuje trochę sprawczości z analizy i uświadamia, że wszystko jest w naszych rękach.
Niech rynek weryfikuje ;)
https://www.tradingview.com/x/h5QeaiWi/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NAVIMORIN 0,00% 0,01 2018-12-27 11:30:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.