Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,50 zł , zmiana od tamtej pory: 14,63%

Re: PKO leasing - obniża cene Pcm do 20 zł

Zgłoś do moderatora
nie no, bankrucie, z pewnością masz rację w tym poście - profesjonalna firma finansowa robiąc transakcję za kilkaset mln zł, związana z największym bankiem w PL, jednym z największych krajowych biur maklerskich i mając do współpracy topowe kancelarie prawne z pewnością źle przeczytała ustawę o ofercie i postępuje niezgodnie z przepisami ;) Napisz chłopie swój nr komórki, albo emaila, to sam prezes Jagiełło się niezwłocznie odezwie, abyś mu wyłożył właściwą wykładnie przepisów i pomógł wyjść z bagna na jakie wprowadzili go niekompetentni podwładni...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.