Dywidenda ma sens wtedy gdy cena akcji po odcięciu dywidendy powróci do ceny przed odcięciem
wtedy dopiero zarabiasz na dywidendzie, oczywiście jeszcze pobierany jest podatek 19%
W tym przypadku na obecną chwilę ci co mieli akcje pod dywidendę są stratni,a podatek 19%i tak już
został im pobrany,,Pieniądze z dywidendy + obecna wycena akcji powinny dać kwotę co
najmniej równą z dnia przed odcięciem,wówczas jesteś dopiero na zero.
Ot i tak,,