Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: -53,10%

Re: Piekne zyski i perspektywy spółki. Do on a roku powrót na 5 pln

Zgłoś do moderatora
Nie czytam głupot, ale co do ostatniego zdania... nigdy nie osiągniesz takiego poziomu kształcenia i renomy wydzialu/uczelni jak moja:) zwłaszcza w okresie mojej edukacji.
I pamiętaj, broda nie czyni filozofem. To, że znasz gramatykę g.. wno znaczy. Żadną inną wiedzą nie blysnąłeś. Co najwyżej próbowałeś się ślizgać na koncepcjach prawnuka, czasem tak absurdalnych jak zaw. z art 19, które interpretował, że Wrona jest pożyczkobiorca 4,2 mln akcji:) sr.. łeś się, że to prawda co skompromitowało cie doszczętnie. Zresztą akcji pewno nigdy nie miałeś. In ych wpadek nawet nie chce mi się pisać.
Po za tym masz kompleks wykształ cenia, co widać od razu, więc pewno masz świadomość swoich braków w edukacji.
Reszty już mi się nawet nie chce

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OZECAPITAL -0,97% 0,41 2025-11-21 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.