W średnim/krótkim terminie widzę to tak:
Technicznie sytuacja przypomina ta z polowy lipca 2009,
patrząc pod kontem zniesienia. spadku z okresu ok. 21.IV.2010 do 20 IV.2011 możemy zaliczyć nawet poziom 61.8% zniesienia fibo i osiągnąc poziomy 3.10 - 3.20 pln. Osobiście tam będę redukował pozycję, ale nie zamykał.
Jest to tym bardziej prawdopodobne, ze fundamenty są dużo mocniejsze niż w w roku 2009.
Ten post nie może być podstawą inwestycyjną i jest moja prywatną opinią. :)