Na temat czarnego lwa się nie wypowiem bo nie znam spółki. Co do PCG to wskoczyłem w papier jakiś czas temu. Wszystko wskazuje, na to, że ruszy w końcu w górę. Akcjonariat wymienia się pakietami po cenach, które mają się nijak do aktualnej wyceny, wyniki super i nie mam tu na myśli tylko zysku, ale przede wszystkim przepływy kapitału w spółce (mocno inwestują). W ostatnim czasie miał również miejsce spory skup akcji podczas sesji. Reasumując, oceniam PCG bardzo wysoko jeżeli chodzi o prawdopodobieństwo wybicia w najbliższym czasie.
A jak się sprawy mają w spółce BLI?