Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: 31,94%

Re: PartnerBud S.A ....będzie WIELKI HOLDING na GIEŁDZIE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-02-16 o godz. 11:33 ~mmm napisał(a):
> Tamborski ma być prezesem Murapolu - całej grupy, wybranym przez nowych właścicieli. Prezesura w Awbudzie to była okazja do zapoznania się z organizacją i tyle. Chyba nikt nie wierzy, że taki Awbud (z jego słabą kondycją) to szczyt marzeń pana Tamborskiego? A zmiany w zarządzie Murapolu i tak będą wkrótce, bo to normalna kolej rzeczy.

BĘDZIE OK. tylko czasu trza

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.