Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,98 zł , zmiana od tamtej pory: -3,55%

Re: PartnerBud S.A ....będzie WIELKI HOLDING na GIEŁDZIE

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze Murapol ma podpisana umowe z Wuczynskim gdzie najprawdopodniej zobowiazal sie do zakupu po okreslonej cenie. Po drugie nadal trwa spor prawny w sprawie nierzetelnych sprawozdan finansowych. Po trzecie pozostalo na gieldzie 5,08% akcji pozostalych akcjonariuszy. Wiec napewno Murapol nie oglosci wezwania na 10% akcji a zarazem nie doprowadzi do porzucenia spółki. Wiec trwa impas, ktory moze potrwac jeszcze. Jeszcze jest mozliwosc aby dodrukowac akcje ale w Tym przypadku to wszyscy pozostali beda zaskarzac uchwaly.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.