Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,60 zł , zmiana od tamtej pory: 117,70%

Re: Parkiet - Eurotel

Zgłoś do moderatora
Wiem, jesteśmy w Polsce i to zawsze Urząd Skarbowy jest ten zły i pewnie w wielu sytuacjach tak jest.
Jednak mafia VAT'owska i karuzele VAT'owskie istniały - i nie wiem czy to byli strasznie pokrzywdzeni przedsiębiorcy.

Jako inwestor wiem też, że to kto zasiada w organach spółki jest istotne bo zaufanie do spółki to zaufanie do ludzi którzy nią kierują.
To jedyna gwarancja, że np. z dnia na dzień zysk spółki nie zamieni się w stratę ze względu na to, że ktoś zapomniał, o tym że np.
jakieś zapasy które ostatnio rosły utraciły wartość albo należności w zasadzie nie da się ściągnąć bo w praktyce nigdy nie istniały itp.
Oczywiście nie jest to aluzja do żadnej spółki.
Warto też czytać życiorysy osób zasiadających w Zarządach i Radach Nadzorczych. Bycie kombinatorem to nieuleczalna choroba.

Wracając do Eurotel'a to tak - już skreśliłem tę spółkę.
Próbuję jednak zaprezentować mój punkt widzenia innym szczególnie tym którzy widzą w spółkach jedynie dywidendy i zyski a zapominają o ryzyku...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 1,23% 49,20 2021-05-07 15:21:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.