Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,90 zł , zmiana od tamtej pory: 118,34%

Re: Parkiet - Eurotel

Zgłoś do moderatora
Prezes nie podaje prognoz na drugą połowę 2020 ale:

Zarząd Eurotelu spodziewa się, że w drugim półroczu zyski grupy będą wyższe niż w pierwszym. Tomasz Basiński nie chciał podawać kwot. – Po pierwsze nie publikujemy prognoz, a po drugie nie wiemy, jak epidemia wpłynie na wyniki. Jednak zwykle drugie półrocze było lepsze i dlatego możemy na podstawie historycznych danych takie założenie przedstawić – mówi wiceprezes.

Faktycznie historycznie zawsze najlepszy byla druga połowa, jeśli faktycznie dowiozą to mamy zysk ponad 5zł na akcje. Taka spółka powinna byc wyceniana na 9-10 x zysk. Kwestia czasu i zaczną ujawniac sie w akcjonariace fundusze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL -1,96% 50,00 2021-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.