Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,90 zł , zmiana od tamtej pory: 114,85%

Re: Parkiet - Eurotel

Zgłoś do moderatora
Acha okay, a wiec teraz rozumiem pytanie. W odpowiedzi powiem, ze sam osobiscie traktuje takie wydarzenia jako wine systemu podatkowego i nieprzyjaznego fiskusa, ktory zawsze interpretuje niejasne przepisy na niekorzysc podatnikow, a jest to bardzo widoczne w branzy dystrybucji elektroniki. Podobne problemy mialy ABC Data i Action, a to tylko te ktore znam, mimo ze za bardzo takich tematow nie sledze.

Oczywiscie mozna miec inne zdanie i skreslic Eurotel, co z calego serca Ci polecam :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 2,29% 49,20 2021-05-05 17:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.