Forum Forex +Dodaj wątek

Re: panowie

Zgłoś do moderatora
a jeszcze slowo
zerkam to u niemca strasznie duzo pozycji dlugich i sie tylkko zwieksza ilosc
a grubasy lubia robic psikusa