Forum Forex +Dodaj wątek
jest 1 problem
fed juz o krok a zakladajac ze nie podniosa oproc powinni zejsc w dol by wystrzal byl w gore po fedzie no chyba ze chca na 1,15 czy wyzej zasuwac ale z tym co sie w eurolandzie dzieje nie bardzo to widze