Forum Forex +Dodaj wątek

mają byc? (do baxa)

Zgłoś do moderatora
Dlatego zakladam zejscie na dyche jeszcze przed 15. i tam zamykam moje pół lotka, bo jak wszystko wiadomo na 110% to rynek lubi tozczarowac...
mam tezpo lotku s i l ktore siedza sobie cierpliwie od 1.1116 i coerpliwie czekają gdyby jednak niemozliwy jak dla mnie scenariusz o ktorym pisze w 1szymwpisie mial sie sprawdzic i siegniemy ktorys z w/w poziomow, hehe... to zgadze eseczke he he he

pozdro